Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
dołącz do kręgu intelconstrols intel constrol twitter

System wideodomofonowy - Wille Sołackie w Poznaniu

Data publikacji: 2016-10-02

     

Ville Sołackie, kompleks apartamentów zlokalizowany na terenie poznańskiej dzielnicy Sołacz, jest zdecydowanie klejnotem Poznania. Umiejscowiony w pobliżu terenów zielonych oraz centrum miasta, przy bardzo dużym metrażu apartamentów i ze swoimi zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, pozwala poczuć luksus w pełni tego słowa znaczeniu.


Jest to także klejnot w życiorysie Naszej firmy, ponieważ zrealizowaliśmy na terenie obiektu kompletny system wideodomofonowy ze stajni ABB. Wykonaliśmy system oparty o produkty serii Welcome BASIC składający się z:

  • 15 stacji zewnętrznych pozwalających na nawiązanie połączenia czy otworzenie furtki za pomocą karty magnetycznej,
  • 7 stacji audio znajdujących się w windach pozwalających na nawiązanie połączenia czy dostanie się do odpowiedniego apartamentu za pomocą karty magnetycznej,
  • 1 stacji portierskiej,
  • 21 paneli wewnętrznych, pozwalających na zarządzanie połączeniami, zezwalanie na dostęp do apartamentu czy nadzór (podejrzenie) osoby wywołującej połączenie.

Więcej na:
inteligentny dom