Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
dołącz do kręgu intelconstrols intel constrol twitter

Automatyka central wentylacyjnych - Galeria Posnania

Data publikacji: 2016-10-22

Kilka dni temu miało miejsce jedno z największych i z pewnością najważniejszych wydarzeń w nowoczesnej historii miasta Poznań. Galeria Posnania została oficjalnie otwarta przez przedstawicieli firmy Apsys, która jest inwestorem tego obiektu.
Zlokalizowana na terenie poznańskiej Łaciny w niedalekiej odległości od jednego z głównych węzłów komunikacyjnych miasta – Ronda Rataje, jest największą inwestycją handlową w Europie Centralnej. Jako centrum wielkich wydarzeń związanych nie tylko z handlem, ale także z kulturą oraz rekreacją, obiekt wymagał śmiałych i przede wszystkim nowoczesnych rozwiązań.


Nasza firma miała możliwość uczestniczyć przy tworzeniu tego wielkiego przedsięwzięcia. Członkowie naszego zespołu wykonali okablowanie, montaż i podłączenia z zakresu automatyki central wentylacyjnych. Ogrom wykonanej pracy przedstawia fakt, iż wentylacja tylko części wspólnych galerii opiera się na ponad 20 takich układach! Efekty naszej pracy robią wrażenie (odczuwalnie oczywiście).
inteligentny dom