Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
dołącz do kręgu intelconstrols intel constrol twitter

O nas

 

Obszarem działania firmy InterControls jest branża automatyki budynkowej. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem oraz wykonawstwem systemów automatyki. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie szeroko rozumianej automatyzacji procesów, począwszy od układów umożliwiających codzienne funkcjonowanie, a skończywszy na wyrafinowanych sposobach podwyższania komfortu użytkowania.

Firma InterControls w profesjonalny sposób stosuje zdobytą wiedzę i doświadczenie w procesie realizacji zleceń. Poprzez ciągły rozwój proponujemy innowacyjne technologie i sposoby integracji, zapewniające maksymalną przejrzystość, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość. Podejmiemy się próby rozwiązania każdego zadania i wiążąco określimy możliwości jego realizacji.

 

MISJA

Profesjonalne wsparcie w procesie optymalizacji technologii dla użytkowników indywidualnych, instytucji i przedsiębiorców. Dostarczanie rozwiązań zwiększających komfort i bezpieczeństwo w oparciu o najnowsze propozycje wiodących producentów.

Kierujemy swoją ofertę do dwóch grup klientów: indywidualnych oraz biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zoptymalizowaną do wymagań inteligentnego budownictwa.
O nas