Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
dołącz do kręgu intelconstrols intel constrol twitter

Praca

Naszym celem jest ciągły i stabiliny rozwój, pozwalający oferować Klientom coraz lepszą obsługę. Jesteśmy przekonani, że najważniejszym elementem sukcesu jest profesjonalny i zgrany zespół specjalistów. Dbamy o utrzymywanie twórczych relacji z pracownikami, przyjaznej, inspirującej atmosfery oraz ducha pracy zespołowej. Naszą siłą jest właśnie zespół - jego kompetencje i zaangażowanie. Dzięki niemu stale rośniemy, rozwijamy się i osiągamy sukcesy. 

Dynamicznie się rozwijamy, dlatego nieustannie poszukujemy najlepszych pracowników we wszystkich naszych obszarach działalności. Szukamy osób utalentowanych, kreatywnych, rzetelnych, umiejących współdziałać w zespole, stosujących zasady fair play.

Ze swojej strony gwarantujemy godne wynagrodzenie, ogromne możliwości rozwoju oraz przyjazną atmosferę pracy na wspólny cel.

Jeżeli uważasz, że Twoje umiejętności, wiedza i zapał przyczynią się do lepszego funkcjonowania naszego zespołu, zapraszamy do składania propozycji.

W zakładkach po lewej stronie znajdują się stanowiska najpilniej przez nas poszukiwane, jednak jeśli jesteś pewna/pewien swojej wartości, skontaktuj się z nami.
inteligentny dom