Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
dołącz do kręgu intelconstrols intel constrol twitter

Integracja

 Z powodu mnogości rozwiązań stosowanych w realizacji projektów, pojawia się konieczność połączenia ze sobą kilku systemów automatyki, systemów pomiarowych, zabezpieczeń i kontroli. W większości przypadków połączenie takie jest problematyczne.

Najpoważniejsze problemy przed którymi staje w takiej sytuacji integrator to niejednorodność protokołów komunikacyjnych – czasem już na poziomie sprzętu. Różni producenci elementów składowych instalacji, często różne okresy produkcji powodują niemały wachlarz różnych interfejsów.

Dodatkowym problemem jest wynikająca np. z długiego czasu eksploatacji, trudna dostępność części zamiennych zwiększających funkcjonalność, co znacznie utrudnia włączenie systemu do sieci sterowania.

Nasza oferta obejmuje zaprojektowanie i wykonanie integracji dowolnych systemów sterujących, pomiarowych i automatyki procesu z możliwością docelowego prowadzenia rejestracji, magazynowania i analizy danych dotyczących pracy systemów z poziomu dołączonych sterowników PLC, stacji bazowych PC, komputerów przenośnych lub paneli operatorskich, transmisją danych do zakładowych sieci wizualizujących i systemów nadrzędnych.
Integracja